Optimalizácia SEO


SEO optimalizacia - Referencie

Licituj

www.licituj.sk

Pre nášho dlho ročného klienta sme pripravili aukčný portál , kde si môže každý návštevník vydražiť tovar podľa svojej chuti.Pre licituj.sk sme pripravili kvalitnú SEO optimalizáciu , určili sme reklamné a marketingové stratégie a spustili reklamné kampane.
 

Úspech webu : 1. miesto v Google.sk na kľúčové slovo: licituj


Dodané služby:

SEO,SEM, PPC reklama

Klient

www.dovozovy-portal.sk

 

Pre spoločnosť Escar s.r.o. sme pripravili rozsiahli portál. Spoločnosť Escar s.r.o. patrí k najväčším dovozcom ojazdených automobilov v SR. Pre dovozovy-portal.sk sme pripravili kompletnú SEO optimalizáciu a upravili celú webovú stránku tak aby dosiahla prvé miesto v Google.
 

Úspech webu : 1. miesto v Google.sk na kľúčové slová: dovoz, dovoz automobilov


 Dodané služby:

 SEO, SEM

Klient

www.inter-okno.sk

 

Pre spoločnosť Interokno s.r.o. sme pripravili nové webové stránky a eshop. Stránky boli optimalizované na kľúčové slová podľa želania klienta. Medzi kľúčovými slovami bolo aj slovíčko plastové okno , ktoré patrí k naj hľadanejším slovám slovenského internetu.
 

Úspech webu : 3. a 4. miesto v Google.sk na kľúčové slová: plastové okná, plastové okná cenník


Dodané služby:

Tvorba webu, SEO, SEM, E-shop

Klient

www.plastove-okna-cennik.sk

 

Pre spoločnosť Interokno s.r.o. sme pripravili novú webovú stránku , ktorá mala optimalizovaná na slovné spojenie podľa želania klienta. Web stránku sme pripravili presne zacielenú SEO optimalizáciu a komplexný Audit konkurencie.
 

Úspech webu : 1. miesto v Google.sk na kľúčové slovo: plastove okna cennik


Dodané služby:

Tvorba webu, SEO, SEM, Audit konkurencie

Klient

www.soymartino.com

 

Pre slovenského gitaristu žijúceho v zahraničí , ktorý prevádzkuje svoju vlastnú hudobnú školu sme pripravili novú webovú stránku, e-shop a medzinárodné platobné systémy podľa želania klienta. Pre stránku bola vytvorená kompletná SEO optimalizácia.
 

Dodané služby:

Tvorba webu,SEO, e-shop, Platobný systém PAYPAL

Klient

www.vodnelyze.sk

 

Pre spoločnosť Bridge International,s.r.o. sme pripravili nový eshop , ktorý je zameraný na predaj vodných lyží a oblečenia pre vodné športy. Eshop sme pripravovali na kľúčové slovo podľa želania klienta. Pre eshop sme pripravili aj kompletnú SEO optimalizáciu.
 

Úspech webu : 1. miesto v Google.sk na kľúčové slová: vodne lyze, vodne lyze eshop


Dodané služby:

E-shop, SEO

Klient

www.futbalfanshop.sk

 

Pre nášho dlhoročného klienta sme pripravili e-shop ktorý je zameraný na predaj všetkého zbožia pre fanúšikov futballu. Eshop bol pripravovaný na indexáciu všetkých produktov v eshopu čo prinieslo úspech tomuto internetovému obchodu.
 

Úspech webu : 1. a 3. miesto v Google.sk na kľúčové slová: futbal suveniry, futbal lopty, futbal shop


Dodané služby:

E-shop, SEO

Klient

www.pneumatikylacne.sk

 

Pre nášho dlhoročného klienta sme pripravili e-shop, ktorý je zameraný na predaj pneumatík. Eshop sme pripravovali na kľúčové slovo podľa želania klienta. Pre tento eshop sme SEO optimalizáciu na silno konkurenčné slovo najlacnejšie pneumatiky.
 

Úspech webu : 3. miesto v Google.sk na kľúčové slová: najlacnejsie pneumatiky


Dodané služby:

Redesign e-shopu, SEO , Audit konkurencie

 

Google partner